Idėjų savaitgalis 2017

Save to my events

VšĮ "Panevėžio mokslo ir technologijų parkas"
2017-04-28 16:00 - 2017-04-30 19:00

Balandžio gale visos Lietuvos kūrėjai ir verslo startuoliai kviečiami į Panevėžio mokslo ir technologijų parke organizuojamą "Idėjų savaitgalis 2017"

3 dienų renginio tikslas - burti kūrėjų bendruomenę, suteikti jai erdvę, įrankius, galimybę pasisemti patirties iš profesionalų ir sėkmingai augančių verslų. Suteikti galimybę rasti trūkstamus specialistus bei žinias ir įgyvendinti idėjas ar išspręsti problemas.

Kaip vyksta renginys?

Renginys prasidedės penktadienio popietę. Įkvėpiančia verslo pradžios patirtimi pažadėjo pasidalinti sėkmingai mokslo žinias unikaliais sprendimais pavertę „Brolis Semiconductors“ įkūrėjai. Susitiksime su raketų mokslininku - praėjusių metų šio renginio geriausio projekto autoriumi Sauliumi Račkausku.

Toliau renginio dalyviai pristato turimas idėjas, su jų įgyvendinimu susijusias problemas ir susiskirsto į komandas: pasipildo jas trūkstamos kompetencijos specialistais (programuotojai, dizaineriai, elektronikos, įvairių sričių inžineriai, vadybos specialistai) kuriems viena ar kita idėja pasirodo įdomi ir nori prisidėti prie jos tobulinimo. Renginyje nėra žiūrovų. Kviečiame turinčius idėjų ir norinčius jas įgyvendinti ar norinčius ir galinčius prisidėti prie kitų įdėjų vystymo. Vėlyvą penktadienio vakarą komandos pradeda intensyvų darbą, kuris trunka iki pat sekmadienio popietę vykstančio komandų darbo rezultatų pristatymo. Stebėtina kiek daug galima nuveikti per savaitgalį! Organizatoriai rūpinasi dalyvių maitinimu, darbo sąlygomis, pagrindiniais įrankiais ir medžiagomis. Bus sudaryta galimybė dirbti kiaurą parą ar ilsėtis čia pat vietoje. Komandas konsultuos kompetentingi mentoriai. Dalyvavimas renginyje savanoriškas ir nemokamas.

Kokių idėjų laukiame?

Prieš metus vykusio renginio nugalėtojais pripažinta dirbtinio intelekto programinį paketą sukūrusi ir pademonstravusi komanda. Buvo sukurtas veikiantis roboto rankos prototipas. Sukurti veikiantys išmaniųjų testerių, dujų detektorių prototipai, elektrinio bagio dizainas, konferencijų organizavimo internetinių svetainių platforma, mobiliais įrenginiais valdomas žoliapjovė, patobulnta ausinių gamybos technologija ir kitos idėjos kurių dalis jau tapo sėkmingais produktais. Kviečiame registruoti visas techninės įrangos (angl. Hardware), programinės (angl. Software), medicinos, socialinio verslo, meno ir t.t. idėjas kurių sėkmei trūksta tik talentingų žmonių, žiniasklaidos ar potencialių investuotojų dėmesio. Įmones kviečiame siųsti savo komandas, pristatyti savo problemas, pradėtus kurti projektus ar į stalčių atidėtas idėjas kurioms pritrūko laiko ar reikiamų specialistų.

Prioritetinė šių metų pavasarinio renginio tema: viskas saugumui ir gynybai

Tai ir galimybė pasinaudoti reikšmingai išaugusiomis šalies ir pasaulio investicijomis į saugumo sprendimus. Ir pareiga suburti visą intelektą, entuziazmą ir išmonę iššūkiams su kuriais susiduria mūsų kraštas spręsti.

http://www.idejusavaitgalis.lt

Facebook event.


December 2017 January 2018